Home

Zwangerschap

Baby

Post Partum

Over mij

Praktisch

Contact

Tips

Yoga voor Moeders & Yoga voor Vrouwen

Dit zijn 2 verschillende hatha yoga lessen waarin veel overlapping zit.
Het verschil is dat de vrouwen bij Yoga voor Moeders kinderen hebben (jong, oud dat maakt niet uit) en bij Yoga voor Vrouwen is dit niet altijd zo. De oefeningen in de lessen zijn praktisch hetzelfde. De lestijden en dagen verschillen.

 

Yoga voor Moeders

Donderdagavond van 18:30 tot 19:45 en 20:00 tot 21:15

Instromen kan op elk moment.

Kosten voor 10 lessen: 100 euro
Half jaar abonnement (20 lessen): 180 euro

Moeder zijn/worden is niet niks. Je wereld staat op z’n kop, de balans is wellicht even helemaal zoek….je moet weer aan het werk, je hebt de zorg voor een nieuw leven, je relatie verandert…je verandert misschien zelf…je lijf is veranderd… je bent MOE!
Het leven als moeder in deze tijd is hectisch. De maatschappij vraagt enorm veel van een nieuwe moeder. Naast je gezin en je werk heb je een bruisend sociaal leven, je bent energiek, ziet er leuk uit….alles moet kunnen en alles moet doorgaan.
Vergeet niet regelmatig de batterij op te laden.
Wekelijks een moment voor jezelf, waarin je even helemaal stilstaat….niemand die iets van je verwacht…
Zachte hatha yoga houdingen worden afgewisseld met stevige oefeningen. Er zijn genoeg rustmomenten tijdens een les om de oefeningen na te voelen om zo te voorkomen dat je niet over je grenzen gaat.
Je bent van harte welkom (samen met andere moeders) op de donderdagavond!

Yoga voor Vrouwen

Woensdagochtend van 9:45 tot 11:00

Instromen kan op elk moment.

Kosten voor 10 lessen: 100 euro
Half jaar abonnement (20 lessen): 180 euro

Je hoeft geen moeder te zijn om mee te kunnen doen aan deze yoga lessen.
Yoga voor vrouwen is voor ALLE vrouwen: jong en oud.
Tijdens deze hatha yoga les doen we zachte oefeningen afgewisseld met pittige/stevige houdingen. Er zijn voldoende rustmomenten in een les om de oefeningen na te voelen en ervoor te zorgen dat je niet over je grenzen gaat.
Extra aandacht wordt besteed aan houdingen die de hormoonbalans in het lichaam herstellen/ in balans te houden.
De hormonale veranderingen die komen kijken bij de Menopauze, Zwangerschap en Menstruatie kunnen lijden tot PMS, Menstruatie kramp, hoofdpijn en andere symptomen. Yoga kan hierbij een goede ondersteuning bieden.
Vrouwen staan al eeuwen onder druk om er goed uit te zien. Tegenwoordig zijn vele vrouwen tot veel bereid om slanker te zijn. Yoga, de eeuwenoude wetenschap, kan vrouwen leren omgaan met gezondheidsproblemen en kan ze helpen met het ontwikkelen van de staat van hun lichaam en geest. Tevens kan het helpen met het verminderen van stress. Yogahoudingen zijn ook ontwikkelt om de spieren van het lichaam te trainen en het excessieve vet te elimineren; het lichaam wordt flexibeler en sterker.

RondomZwangerschap.nl - zwangerschapsyoga Groningen - Sylvia de Groot - 06 16158578 - info@rondomzwangerschap.nl